POZVÁNKA NA METODICKÉ SETKÁNÍ KOORDINÁTORŮ ŽÁKOVSKÝCH PARLAMENTŮ ZÁKLADNÍCH ŠKOL

Ve středu 19.11.2014 od 10:00 do 13:00 hodin

v Základní škole a mateřské škole Dolní Žandov

téma setkání:

„Projekty a žákovský parlament“

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

Zveme Vás a zástupce Vašeho žákovského parlamentu (2 žáci) na první metodické setkání koordinátorů žákovských parlamentů základních škol Karlovarského kraje v letošním školním roce. Hlavním tématem setkání bude zapojení parlamentu do školních projektů a publicita činnosti ŽP.

Pokud jste v předchozím období realizovali nějaký zajímavý projekt, uvítáme, pokud ho zástupci parlamentu v druhé části programu představí. (Mohou např. využít prezentaci v Power Pointu, vyrobit tablo, …)

PROGRAM:     10:00   zahájení setkání, seznámení s programem

10:10   1. část

• Projekty – od plánování po závěrečnou reflexi
  • Jak nejlépe využít potenciálu žáků při realizaci projektu

11:10   přestávka

11:25   2. část

• Nápadník – prezentace projektů žákovských parlamentů zástupci ŽP z jednotlivých škol (prezentují ideálně 2 zástupci)
  • … aby se o nás vědělo, aneb publicita činnosti žákovského parlamentu

12:30   závěrečná diskuze

13:00   ukončení setkání

Příspěvek byl publikován v rubrice Plánované akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.